Методичний центр Нікольської райради

Понеділок, 24.06.2024, 10:14

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. | Реєстрація | Вхід

         

                                           Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1

                 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. смт Володарське


Світло шкільного дому…Сонячними споминами сяє воно нам всюди на крутих життєвих шляхах та кличе до себе – знов у юність, у дитинство, до батьківської домівки, до сходинок рідної школи, туди, де було так затишно і спокійно, туди, де упершее навчились читати й писати святі слова: «мама», «Батьківщина», «Україна».

…Спомини кличуть до школи, до рідної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича смт Володарське, бо…
                        Це - храм науки, що зоветься
                        Так просто й щиро: школа №1,
                        Тут скарб любові в кожнім серці,
                        Добру і гідності хвала.
                Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. смт Володарське має цікаву та славну історію.Це глибоке історично-родинне коріння, яке сягає у початок ХХ століття. Відлік свого віку школа веде ще з 1927 року. У той час це було перша типова будівля в сільській місцевості Приазов’я, в якій – десять світлих класних кімнат, велика зала, кімната для бібліотеки, читальна зала, музей. Йшли роки, до школи добудовувалися корпуси, вперше в районі було відкрито комп’ютерний клас, збудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям. Сьогодні цей освітній заклад – окраса селища міського типа Володарське.
Школа має свої традиції, власні надбання, перемоги, злети, працює над завданнями з цілеспрямованими, доброзичливими, освіченнями людьми.
Педагогічний колектив школи завжди був центром діяльності закладу. Це знаючі, творчі, віддані дітям і своїй рідній школі 51 учитель, з них:
- 5 учителів-методистів;
 -  14 зі званням  старший учитель;
 -  22 мають вищу кваліфікаційну категорію;
 -  13  спеціалістів І кваліфікаційної категорії;
 -  3 спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії;
 -  13 спеціалістів;
 -  49 мають вищу освіту;
 -  17 працюючих пенсіонерів.
    Майже 25 років очолював колектив Шалте Федір Спиридонович, а заступником директора з навчально-виховної роботи протягом останніх п’ятнадцяти років була Гармаш Наталя Олександрівна.
               У 2011-2012 навчальному році керівником закладу призначена Качекан Ганна Іванівна. З квітня 2012 року заступником директора з навчально-виховної роботи є Спиридонова Жанна Сергіївна. Заступником директора з виховної роботи  протягом десяти років є Папазова Пелагія Володимирівна.
             Школа і педагогічний колектив її завжди були новаторами в запровадженні кращих передових педагогічних технологій, реорганізацій і реформ освітньої галузі і виховного процесу. Вся робота у 2011-2012 навчальному році була спрямована на реалізацію проблеми «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом розвитку творчості педагогів і школярів».
             Школа однією з перших у районі розпочала втілювати в практику принципи профілізації старшої школи. Перший профільний клас був відкритий у 1999-2000 навчальному році. Зважуючи на наявні можливості, враховуючи бажання учнів, відкривалися класи з такими профілями навчання:
Ø філологічний профіль (українська філологія, російська філологія);
Ø математичний профіль;
Ø історичний профіль.
   У виховній роботі педколектив працював над проблемою «Формування національної самосвідомості учнів як складової частини громадянського виховання» і виконував такі завдання:
·        активне використання інтерактивних технологій у виховній роботі;
·        формування національної самосвідомості;
·        створення виховного середовища на основі демократизації та гуманізації шкільного життя.
     Школа підключена до мережі Internet, має свою електронну адресу та сайт, є користувачем освітньої мережі «Щоденник».
     У школі у цьому навчальному році навчалося 471 учень. Це здібні і талановиті, розумні і наполегливі, співучі й артистичні, закохані у свою Володарську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 школярі, що складають спільну шкільну сім’ю. Вони активно залучаються до наукових досліджень у Малій академії Наук України, конкурсів дитячої та юнацької творчості, пізнавальних поїздок, екскурсій і зустрічей, беруть участь в інтелектуальних іграх, олімпіадах, конкурсах і мають призові місця, відзнаки, нагороди, дипломи лауреатів конкурсів, сертифікати, перемоги в спортивних змаганнях, розвивають у собі акторські здібності, художню майстерність, журналістські здібності, танцюють та співають. І на все вистачає здоров’я, бо загартовують себе фізично в спортивних секціях з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики.
       За роки існування школи 137 випускників було нагороджено золотими та срібними медалями, імена яких занесені до «Золотого фонду школи».
      Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. смт Володарське закінчили відомі на сьогодні поети, журналісти, вчені, історики, працівники полів і ферм, керівники заводів і фабрик. Серед них: А.Д.Якименко – Герой Радянського Союзу, М.Л.Куценко – учитель, історик, краєзнавець, журналіст, Л.Н.Куценко – доктор наук, викладач Харківської академії Громадянського Захисту Населення, заступник начальника кафедри пожежної техніки; С.В.Скриль – вчений, винахідник, член-кореспондент Російської Академії суспільствознавчих наук; Е.О.Церахто – директор регіональної фірми в м.Харкові, перший шкільний директор - дублер і багато інших.
      Педагогічний колектив школи мріє про те, щоб наш навчальний заклад став гаванню людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку, адже ми працюємо для того, хто бажає бути компетентним у житті, має великі плани і надії, сповнений пізнавального романтизму і живе за правилом:

РОЗУМ У ГОЛОВІ,

ГІДНІСТЬ У СЕРЦІ,

ЗДОРОВЯ В ТІЛІ !

     Юридична адреса школи: 87000 Донецька область, Володарський р - н, смт Володарське, вул Леніна, 122.

Е - mail школи:   volodarsk_school@mail.ru

Контактні телефони: 0624621430
Сайт школи: ПЕРЕЙТИ

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0