Методичний центр Нікольської райради

Вівторок, 23.07.2024, 06:30

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Бойовська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Реєстрація | Вхід


Бойовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів села Бойове працює вже 126 років.

 З 2011- 2012 навчального року школа є базовим навчальним закладом освітнього округу № 3. До складу освітнього округу входять  загальноосвітні  школи І – ІІІ ступенів села Бойове, села Малинівка, загальноосвітня школа І – ІІ ступенів села Новогригорівка.

Освітній округ працює над реалізацією проблеми «Інноваційний підхід до формування життєво важливих компетенцій вчителя та учня. Використання здоров’язбережувальних технологій у практиці роботи школи».

З метою реалізації завдань обраної проблеми в школах проводяться різнопланові методичні заходи – «педагогічні студії», «методичні естафети», «проблемні столи», семінари-практикуми, тренінги, педагогічні читання, –    які дають змогу педагогам обмінятися досвідом, ознайомитися з впровадженням інновацій в структуру навчально-виховного процесу, підвищити рівень професійної компетентності.

 У 2012 – 2013 навчальному році проведено засідання «Клубу професійного спілкування вчителів початкових класів» за темою «Розвиток креативних вмінь молодших школярів в процесі формування компетентностей творчої продуктивної діяльності на уроках розвитку зв’язного мовлення»,  засідання «Клубу професійного спілкування вчителів англійської мови та історії» за темою «Реалізація системи завдань освітніх галузей «Мови та літератури» й «Суспільствознавство» в умовах профільної школи». На засіданнях вчителі мали змогу відвідати та проаналізувати інтегровані уроки розвитку зв’язного мовлення в 1 та 3 класах,  бінарний урок історії та англійської мови в 11 класі. Ознайомитися з досвідом вчителів базового навчального закладу допомогли матеріали, представлені на виставках  «Золоті зернятка педагогічного досвіду вчителів нашої школи», «Ідеї В.О.Сухомлинського в практиці роботи вчителів початкової ланки».

Буклети, методичні бюлетені, брошури, створені педагогами,  були своєрідним інформаційно-методичним супроводом заходів, допомогли глибше розкрити сутність обраних тем, відобразити «родзинки» педагогічного досвіду кращих педагогів школи.

         Систематична діяльність школи в рамках освітнього округу позитивно впливає на створення організаційно-методичних умов для підвищення професійної компетентності педагогів шкіл і впровадження сучасних освітніх технологій у навчально-виховний процес.

Україна, Донецька область,
Володарський район,
с. Бойове,
Cенатосенка, 41
(06246)25133
E-mail: boevoe5@rambler.ru

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0