Методичний центр Нікольської райради

Понеділок, 24.06.2024, 09:49

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Республіканська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Реєстрація | ВхідРеспубліканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

В інноваційну діяльність загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Республіка залучено 18 учителів, із них 6 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 – І категорію та 2 педагоги – ІІ кваліфікаційну категорію, решта – молоді спеціалісти. Працюючи над навчально-методичною проблемою школи: «Вдосконалення системи самоосвітньої роботи вчителя в контексті підвищення його професійної компетентності та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей особистості учня», учителі вдумливо та ефективно впроваджують у практику своєї роботи нові форми та методи, беруть участь та стають переможцями і лауреатами у конкурсах «Учитель року», «Класний керівник року», «Кращий працівник освіти» в номінаціях «Кращий вчитель іноземної мови початкової школи» та «Кращий працівник освіти по підготовці дітей до навчання в школі», навчаються на семінарах «Впровадження та реалізація нових Державних стандартів», «Попередження торгівлі людьми шляхом мобілізації громад».

         У творчій лабораторії школи педагогами розробляються навчальні та виховні проекти: «Учень року», «Вчимося бути здоровими», «Інтегрований урок: перспективи та досвід»,  «Скарби щасливої родини», «Народні традиції та звичаї», «Ось такі ми»,  в рамках освітнього округу проведений  фестиваль творчості «Співоча родина».

         Узагальнюється досвід роботи творчої групи вчителів за темами: «Створення портфоліо учня», «Впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес»,  досвід роботи методичного об’єднання  вчителів початкових класів з проблеми: «Інноваційні технології навчання в початковій школі з використанням мультимедійних проекторів. Інформаційна культура школяра»,  згідно з державними програмами,  впроваджуються тренінгові  -  «Пізнай себе», «Червона стрічка надії», «Правопорушення та їх наслідки»,  ведеться науково-дослідницька робота у секції МАН з екології з проблеми: «Чиста планета – нащадкам».

         А творчі вчителі виховують творчих учнів, які результативно беруть участь у предметних олімпіадах та конкурсах ( учні переможниці ХVІІІ районного конкурсу «Учитель року» в номінації «географія» Олени Миколаївни Коломоєць посідають призові місця в районному турі олімпіад, керівника МО вчителів початкових класів Арапової Юлії Григорівни – в районному турі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, вихованці учасниці ХVІ обласного туру конкурсу «Учитель року» в номінації «музика» Ірини Володимирівни Гальперіної – здобувають призові місця в обласному конкурсі організаторів дозвілля,  обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я» та районному огляді художньої самодіяльності.

         Саме на такому підґрунті набув актуальності науково-методичний проект «Педагогічна майстерність», розроблений та затверджений методичною радою школи. Основним завданням проекту є:

Ø     підвищення педагогічної майстерності для переходу школи на високоінтелектуальну, багатовимірну, інтегративну систему,

Ø     відпрацювання кожним учителем школи системи інноваційних технологій, за допомогою яких реалізується  особистість.

         На даному етапі проект в реалізації, і педагоги республіканської школи впевнені, що професійна педагогічна майстерність потребує постійного розвитку, удосконалення та набуття досвіду. Адже ще В. Сухомлинський говорив: « Далеко не кожен стане Вчителем, Письменником, Артистом, … але майстром своєї справи має стати кожен».


Україна, Донецька область,

Володарський район,

с.Республіка,

Калініна, 54

(06246)2-48-34

E-mail: bodni-respublika@mail.ru

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0